ראשי / חדשות רכב / קבוצת שלמה Sixt השיקה פעילות אינטרנטית ייחודית

קבוצת שלמה Sixt השיקה פעילות אינטרנטית ייחודית

קבוצת שלמה Sixt השיקה פעילות אינטרנטית ייחודית המבוססת על טכנולוגיה של חברת ננוראפ ומערכת tracx העולמית. במסגרת הפעילות, פונים הגולשים ל"מנטורים" של קבוצת שלמה Sixt המשיבים על מגוון רחב של שאלות בכל תחומי הרכב, לרבות השכרה, מכירה, ליסינג פרטי, מוסכים ועוד. מערכת של ננוראפ צוברת ידע ובונה מאגר תשובות, בשילוב עם טכנולוגיות ניטור שיחות ברשת

קבוצת שלמה Sixt, קבוצת הרכב הגדולה והמובילה בישראל, השיקה לאחרונה פעילות אינטרנטית ייחודית, המבוססת על טכנולוגיה של חברת ננוראפ. במסגרת הפעילות, יכולים הגולשים להפנות שאלות לשמונה "מנטורים" שונים, אנשי מקצוע מקרב הקבוצה בעלי ניסיון רב שנים, במגוון רחב של תחומים: השכרת רכב בארץ ובחו"ל, ליסינג פרטי, ליסינג תפעולי, מכירת רכב, יבוא רכב, השכרה וחכירה של רכבי קירור, שירותי מוסכים ושירותי דרך. כל שאלה מקבלת מענה מותאם אישית מהמנטורים.

ייחודיות הפעילות נובעת מהשימוש בטכנולוגיה של חברת ננוראפ, המבוססת על טכנולוגיית ענן, וכוללת מערך למידה עצמית וצבירת ידע. באמצעות טכנולוגיה זו, יכולה הקבוצה לצבור ידע ולבנות מאגר תשובות. מערכת tracx מנטרת את המידע, ומסייעת בהפניית הגולשים להמשך טיפול, באמצעות עמוד הפייסבוק של הקבוצה או מוקד טלפוני.

אייל שירזי, סמנכ"ל האינטרנט בקבוצת שלמה Sixt, אמר "קבוצת שלמה Sixt היא קבוצת הרכב המתקדמת ביותר בישראל, העומדת בחזית הקדמה וההתפתחות הטכנולוגית בענף. אנו מחפשים דרכים חדשות ויצירתיות להגיע אל ציבור לקוחותינו, ולאור ההצלחה הרבה של עמוד הפייסבוק של החברה, בו הועלו מדי יום שאלות רבות של לקוחות הנוגעות למגוון תחומי הפעילות של החברה, החלטנו להרחיב את פעילותנו, ולאפשר לגולשים ממשק ידידותי ויעיל למתן מענה על שאלותיהם, תוך קיצור זמן ההמתנה לתשובות. עם השקת הפעילות, קיבלנו אלפי פניות, כאשר 85% אחוז מהשאלות מקבלות תשובה מתוך מאגר צבירת הידע של המחולל".

ראה גם

יונדאי-טוסון

אוטו חדש, בלי הדאגות

חברות הליסינג פונות יותר ויותר ללקוחות פרטיים, בעסקאות מוזלות לרכב חדש היתרונות: ירידת הערך הופכת ...

תגובה אחת

  1. מרים גלזר

    רכשתי רכב חדש אצלכם וכעת כבר לא ניתן לקבל יחס ושירות באמצעות המוקד הטלפוני, על אף פניותי.
    כמו כן בסניף שרכשתי לא קיבלתי הבהרות על כל הנושאים הנחוצים להכרת הרכב, נושאים אלמנטרים.
    מאחר ובטלפון לא עברתי את חומת הטלפניות למיניהן שסרבו להעביר אותי לאיש מקצוע אולי דרככם אוכל להגיע למישהו שיהיה אכפת?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>